• If you need help or want to discuss things, you now can also join us on our Discord Server!
  • A first preview of the unlimited version of SinusBot can be found in the Upcoming Changes thread. A version for Windows will follow, but we don't have a release date, yet.
SinusBot Language Polish

SinusBot Language Polish 2.0

No permission to download

Leon@rdo

Member
Contributor
Leon@rdo submitted a new resource:

SinusBot Language Polish - polish sinusbot translate language

Installation (ENG)
  • Paste the polish.json file into your data/locales folder.
  • Open up the webinterface of the bot and navigate to your Personal Settings.
  • Choose "Polish" as your language.
  • Enjoy new Language!!

Installation (PL)
  • Prześlij plik polish.json do folderu data/locales.
  • Otwórz przeglądarkę i przejdź do ustawień osobistych.
  • Wybierz "Polish" z listy jako język.
  • Ciesz się z nowego języka!

Read more about this resource...
 
Last edited:

Daam0s

Member
Niezła robota :)
Brakuje mi tylko 100% spolszczenia też tych opcji u góry czyli "Settings", "Music", "Help"
 

cakkas

New Member
Zrobiłem wszystko według instrukcji. A nadal nie mam do wybory Polskiego, tylko niemiecki i angielski.
 
Panowie pobrałem spolszczenie wrzuciłęm na VPS/FTP do katalogu data był w nim inne folderu i jeden plik radio.json ale nie pokazuje się na liście spolszczenie co źle robię ?
 

Leon@rdo

Member
Contributor
Panowie pobrałem spolszczenie wrzuciłęm na VPS/FTP do katalogu data był w nim inne folderu i jeden plik radio.json ale nie pokazuje się na liście spolszczenie co źle robię ?
Możliwe, że masz starszą wersję. Zaktualizuj ;) Pamiętaj aby zrobić kopie zapasową w razie jakiegoś błędu :p
 

Leon@rdo

Member
Contributor
Niezła robota :)
Brakuje mi tylko 100% spolszczenia też tych opcji u góry czyli "Settings", "Music", "Help"
Jest to przetłumaczone ale najwidoczniej jeszcze skrypt nie pobiera tych informacji i nie zmienia ich ;)
Trzeba poczekać na aktualizacje
 
Możliwe, że masz starszą wersję. Zaktualizuj ;) Pamiętaj aby zrobić kopie zapasową w razie jakiegoś błędu :p
Miałem i chyba mam najnowszą wersję czyli sinusbot-0.9.11-ee30ef7.tar.bz2

2120b33f2f3e45519bb44688d7e7d569.png


A po wejściu w /settings/personal mam tylko DE i ENG
 
Last edited:
Hehe widomo że czytałem tylko domyślnie nie było u mnie folderu locales a jakoś całkowicie nie pomyślałem o utworzeniu tego folderu. Teraz działa dzięki wujku Władku :)
 
Top