• If you need help or want to discuss things, you now can also join us on our Discord Server!
  • A first preview of the unlimited version of SinusBot can be found in the Upcoming Changes thread. A version for Windows will follow, but we don't have a release date, yet.

Problem z Botem

Av3Gariat

New Member
Witam otóż mam taki problem iż mam bota postawionego i gdy chcę go odpalić to przez chwilę się świeci na zielono po czym się zmienia na pomarańczowy kolor i nie chcę się połączyć z ts z góry uprzedzam ze tak sprawdzałem czy IP jest poprawne nawet kilka razy wie ktoś może o co chodzi i jak go połączyć ? z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi pozdrawiam! :)
 

Relentless

Well-Known Member
Contributor
This forum is meant to be a help-place for everyone.
This is why we mostly use English on here. If you can't speak English, please use a proper translator like DeepL.
It's not helpful if people have a similar problem in the future and use the search function and can't find this
topic because it's not written in English.

Additionally, please read the instructions on how to create a topic right here:
https://forum.sinusbot.com/threads/read-me-before-you-post.115/
 

AviciiPL

Member
Witam otóż mam taki problem iż mam bota postawionego i gdy chcę go odpalić to przez chwilę się świeci na zielono po czym się zmienia na pomarańczowy kolor i nie chcę się połączyć z ts z góry uprzedzam ze tak sprawdzałem czy IP jest poprawne nawet kilka razy wie ktoś może o co chodzi i jak go połączyć ? z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi pozdrawiam! :)
W skrocie: pisz po ANGIELSKU i czytaj tresci "Before you post"... Pozdrawiam.
So... Do you host TS3 and Sinus Bot on VPS?
 
Top